MENU GŁÓWNE
CHAT

31 GRUDNIA 2012

Akemashite omedetou gozaimasu!
Dni roku 2012 są już policzone. Dogorywa. Jedni zajmują się podsumowaniami i przygotowywaniem noworocznych postanowień. Inni dopracowują ostatnie szczegóły imprezy sylwestrowej. A Justyna Kowalczyk ciężko pracuje na czwarte z rzędu wygrane Tour de Ski. Brawo!

W tym noworocznym zabieganiu przypomina o sobie ekipa Will-Breakers. Nasz projekt kończy właśnie 2 lata. A to już wiek, gdy samodzielnie staje się na nogach i stawia pierwsze kroki.

Przez te 2 lata zdołaliśmy przetłumaczyć ponad 300 rozdziałów. Czasem było lepiej, czasem gorzej, ale wciąż brniemy do przodu z niezłym skutkiem. Rozwijamy się, uczymy na błędach i wyznaczamy sobie nowe cele. Dzięki Wam, którzy odwiedzacie naszą stronę i czytacie nowe rozdziały, nasz zapał nie słabnie i szuka ujścia w coraz to nowych pomysłach.

Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć Wam szczęśliwego Nowego Roku. Czasu naprawdę fajnego pod każdym względem-radosnego, pełnego sukcesów, ciągnącego się w nieskończoność podczas weekendów i mijającego błyskawicznie w szkole i pracy. Byście z nawiązką zrealizowali wszystkie swoje postanowienia, poznali świetnych ludzi i żyli pełnią życia. Niech Nowy Rok będzie lepszy niż poprzedni i niech nie zabraknie w nim czasu na wstąpienie na Will Breakers:)

I na koniec nowa porcja rozdziałów. Pozdrawiam!

AKTUALIZACJA- 2012-12-31

Dodano mangi:

Deep Love Pao no Monogatari 4
Deep Love Pao no Monogatari 5
Deep Love Pao no Monogatari 6
Ultimate Hentai Kamen 13
Ultimate Hentai Kamen 14
Ultimate Hentai Kamen 15
Sakigake!! Otokojuku 21
Sakigake!! Otokojuku 22
Kuroko no Basket 19
Princess Lover 4
Hoshin Engi 37
Hoshin Engi 38
Hoshin Engi 39
Hoshin Engi 40
Hoshin Engi 41
Slam Dunk 26
Jisatsutou 9
Parasyte 36
Parasyte 37

PS: Miejcie oczy i uszy otwarte. Na dniach pojawią się nowe rozdziały innych waszych ulubionych mang. :) Zaś w połowie stycznia lub na początku lutego postaramy się was zaskoczyć!


2013-01-03

Dodano mangi:

Nozoki Ana 40
Nozoki Ana 41
Nozoki Ana 42
Nozoki Ana 43
Nozoki Ana 44
Nozoki Ana 45

Komentarze


26 GRUDNIA 2012

We'll never lose! - czyli Heroman powraca!
Mam zaszczyt ogłosić, że wstrzymana do tej pory manga Heroman wraca do projektów aktywnych! Spowodowane jest to zakupieniem przeze mnie tomu 1 w wersji angielskiej, wydanego przez Vertical, Inc.

Mimo, że do końca tomu został nam tylko jeden rozdział, to wciąż sporo pracy przed nami. Najpierw musimy rozkleić tomik na pojedyncze strony, następnie zeskanować rozdział 4, a na koniec zostaje poprawa jakości skanów. Po tych wszystkich czynnościach zostają już tylko sprawy od, których zwykle zaczynamy "zabawę" czyli czyszczenie, wklejanie tekstu oraz oczywiście tłumaczenie.

Jeżeli ktoś ma ochotę pomóc nam przy tym tytule to proszę pisać :)

Na koniec dodam, że nowe rozdziały pojawią się na dniach
wraz z nową aktualizacją.


Pozdrawiam,
Naruciak

Komentarze


INNE STRONY