MENU GŁÓWNE
CHAT

7 LUTEGO 2011

MY ŻYJEMY!!!Witam ponownie!

Z tej strony kłania się Tomander. Tym razem to mnie przypadł zaszczyt napisania newsa o tym co się dzieje, co się nie dzieje i co dopiero dziać się będzie.

Jeszcze żyjemy- tyle mogę powiedzieć po pierwszym miesiącu naszej działalności. Wiadomo, początki są zawsze najtrudniejsze, ale nikt nie obiecywał, że będzie lekko.

Przede wszystkim pragniemy gorąco podziękować za wasze wszystkie maile i komentarze. Nasze skrzynki pękają w szwach. Dostajemy mnóstwo listów z poradami, zgłaszanymi problemami, a także życzenia powodzenia.

Dziękujemy serdecznie.
Wasza pomoc daje nam mnóstwo energii do działania!

Tyle gwoli wstępu, czas przejść do konkretów.

Rozwijamy się prężnie. Zachęcamy Was wszystkich do spróbowania swych sił w roli tłumacza bądź edytora. Szczególnie edytora- ich potrzebujemy teraz najbardziej. Nasza rekrutacja ruszyła pełną parą. Z wielu zgłoszeń wybieramy tych najlepszych.

W tym miejscu chciałbym serdecznie powitać nową członkinię naszej załogi- Gwazdkę. Składamy gratulacje z powodu przebycia żmudnego procesu rekrutacyjnego i wyrażamy nieopisany zachwyt, że dzięki niej Will-Breakers zyskało nareszcie pierwiastek żeński. Tłumaczenia Gwiazdki, która przejmuje projekt Parasyte znajdziecie u nas już dziś!

Niebawem do naszej grupy dołączą kolejne osoby. Może wśród nich będziesz i Ty?
Dlaczego nie? Spróbuj swoich sił.


W sprawach rekrutacji piszcie na tomander@will-breakers.pl.

Na koniec sprawa czysto techniczna. Wiemy już, że nasza strona nie działa prawidłowo w każdej przeglądarce. W tym momencie nie jesteśmy jeszcze w stanie nic z tym zrobić, ale mamy nadzieję rozwiązać ten problem w niedalekiej przyszłości.
Trochę się rozpisałem. Została najważniejsza kwestia:

AKTUALIZACJA- 2011-02-07
Dodano mangi:

Hikaru no go- Rozdział 1a
Hikaru no go- Rozdział 1b
Lock On (one-shot)
Parasyte rozdział 10

Zachęcam do czytania. Warto!

Pozdrawiam,
Tomander

INNE STRONY