MENU GŁÓWNE
CHAT

8 MARCA 2011

NARESZCIE AKTUALIZACJA!Witam serdecznie!

Z tej strony Naruciak. Równo miesiąc po poprzedniej aktualizacji mam przyjemność zaprezentować nowe rozdziały.

Pomimo początkowych obaw luty okazał się dla nas bardzo dobrym miesiącem. Nasze szeregi zasiliły 2 nowe dziewczyny: Folle i Eris.

Efekty pracy Folle będziecie mogli podziwiać już dzisiaj w postacie 1 chaptera Ninku. Niestety na chwilę obecną musimy przerwać prace nad tą mangą jako, że grupa angielska przetłumaczyła jedynie pierwszy rozdział. Projekt ten dalej zostawiamy w aktywnych bo gdy pojawią się kolejne rozdziały tej mangi to wracamy do prac nad nią. Obie nowe członkinie rozpoczęły już pracę nad nowymi projektami. Jakimi? Mam nadzieję, że przekonacie się o tym za miesiąc.

Tym razem będziecie mogli zobaczyć coś od Skibiusza, a mianowicie Dragon Ball Special! Tutaj jednak pragnę ogromnie podziękować Piotrkowi z mojej klasy, który był tak miły i przetłumaczył nam 2 chaptery tej mangi. Rozdziały możecie pobrać w dziale projekty zakończone.

Pomimo braku czasu Tomanderowi udało się wydać 4 chapter Lock On'a.

A na koniec pozwoliłem sobie zostawić osobę, która zrobiła w tym miesiącu najwięcej. Jest to oczywiście GWAZDKA, która wydała 3 chaptery Parasyte. Pomimo, że dołączyła do nas stosunkowo niedawno już stała się kręgosłupem Will Breakers.

Przypominam wszystkim, że wciąż pilnie potrzebujey tłumacza i cleanera.

AKTUALIZACJA- 2011-03-08
Dodano mangi:

Ninku rozdział 1
Lock On rozdział 4
Dragon Ball Z special tom 1 ( chaptery 1, 2 )
Parasyte rozdział 11
Parasyte rozdział 12
Parasyte rozdział 13

Miłego czytania.

Pozdrawiam,
Naruciak
KOMENTARZE

kamiookami -- Wednesday, March 9 2011, 12:06 am

jaka niespodzianka z Dragon Ballem :) Dzięki


INNE STRONY