MENU GŁÓWNE
CHAT

30 KWIETNIA

Legenda nadchodzi...
Witam wszystkich!

Tematem przewodnim dzisiejszej aktualizacji jest nasza nowa manga - "Hokuto no Ken", znana również jako "Fist of the North Star". W tym roku, seria ta świętuje swoje 30-letcie. O fakcie, że tytuł ten wciąż cieszy się popularnością, może świadczyć niedawna premiera gry "Fist of the North Star: Ken's Rage 2.

Hokuto no Ken jest jednym z największych klasyków shounen jumpa, który był inspiracją dla wielu dzisiejszych mangaków. Tą nietuzinkowa krwawą serię, pełną walk na śmierć i życie, wspaniałych postaci i niesamowitych przygód, pokochały miliony osób na całym świecie. Jestem pewien, że spodoba się również Wam!
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mangi.

Kolejną nowością na Will Breakers jest nasze FORUM, na które serdecznie wszystkich zapraszam! http://www.will-breakers.pl/Forum/

W dzisiejszej aktualizacji znajdziecie 23 rozdziały waszych ulubionych mang.
Projektami świeżo zakończonymi są: Afro Samurai, Aqua oraz Princess Lover. Nowymi tytułami, poza Hokuto no Ken są: Monster Musume No Iru Nichijou oraz 2 one shoty: Koe no Katachi i HACO

A teraz pora na nowe rozdziały:

AKTUALIZACJA- 2013-04-30
Dodano mangi:

Princess Lover 5-9 Projekt zakończony
Afro Samurai 9-10 Projekt zakończony
Aqua 10+Special Projekt zakończony

Monster Musume no iru Nichijou 1 Nowy projekt
Hokuto no Ken 1 Nowy projekt

Koe no Katachi One Shot
HACO One Shot

Deep Love Pao no Monogatari 8-9
Ultimate!! Hentai Kamen 15-18
Nozoki Ana 50-51
Parasyte 38-39
Slam Dunk 27

Komentarze


# I WIELKI KONKURS WILL BREAKERS #
ZASADY I REGULAMIN I KONKURSU WILL BREAKERS


# ZASADY #

1. Żeby wziąć udział w konkursie, należy polubić naszą stronę na facebooku:
( http://www.facebook.com/pages/Will-Breakers/182327811871470 )
2. Następnie należy wysłać nam prywatną wiadomość, w której zadeklarujecie chęć uczestnictwa w konkursie i podacie maila kontaktowego.
3. Na podany przez was adres wyślę 20 z puli 96 losowo przez nas wybranych fragmentów z różnych mang i manhw.
4. Waszym zadaniem będzie podanie tytułów mang/manhw, które was przesłałem.
5. Na osoby, które odgadną najwięcej tytułów czekają nagrody.
6. Zwycięzców ogłosimy maksymalnie tydzień po za zakończeniu konkursu.# REGULAMIN #

I postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest grupa Will Breakers. Stroną internetową grupy jest www.will-breakers.pl
2. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polski.
3. Celem konkursu jest wyłonienie osób, które wykażą się w nim największa znajomością tematyki mangowej.
4. Fundatorem nagród jest organizator.
5. Konkurs trwa od 25 marca do 6 maja. Jest jednoetapowy.

II Uczestnicy

1. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, które ukończyły 13 lat i posiadają zdolność do czynności prawnych.
2. Nie mogą wziąć udziału w konkursie osoby, które nie ukończyły lat 13 lub zostały pozbawione zdolności do czynności prawnych.
3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie konta na portalu Facebook.pl i naciśnięcie na profilu grupy Will Breakers przycisku ,,Lubię to", co pozwoli Organizatorowi na komunikację z Uczestnikami. Późniejsze kliknięcie ,,Nie lubię" na powyższym profilu oznacza wycofanie się z konkursu.
5. Udzielenie odpowiedzi na zagadnienia konkursowe otrzymane od Organizatora, oznacza potwierdzenie chęci uczestnictwa i zgodę na wykorzystanie jego imienia i nazwiska bądź pseudonimu przy publikowaniu listy zwycięzców.

III Nagrody

1. Nagrodzone zostaną osoby, które zajęły miejsce pierwsze, drugie lub trzecie, dalej zwane Zwycięzcami.
1. W skład łącznej puli nagród dla Zwycięzców wchodzą:

-17 numer magazynu Shounen Magazine w oryginalnej, japońskiej wersji językowej
-1 tom mangi Renka w japońskiej wersji językowej
-1 tom mangi Król Wilków w polskiej wersji językowej
-1 tom mangi Great Teacher Onizuka w polskiej wersji językowej
-1 tom mangi Full Metal Alchemist w polskiej wersji językowej
-4 tom mangi Locke Superczłowiek w polskiej wersji językowej


2. Wartość łączną puli nagród szacuje się na ok. 100 zł. Regulamin nie dopuszcza wymiany nagród na ekwiwalent finansowy ani przenoszenia ich na osoby trzecie.
3. Z puli powyższych 6 nagród kazdy ze zwycięzców otrzyma prawo wyboru 2(słownie dwóch). Jako pierwszy, 2 nagrody wybierze uczestnik, który w konkursie zajął I miejsce. Jako drugi, uczestnik, który zajął miejsce drugie. Pozostałe dwie nagrody otrzyma uczestnik, który zajął miejsce trzecie.
4. Nagrody pochodzą z prywatnej kolekcji Organizatora. Były używane zgodnie z przeznaczeniem i znajdują się w dobrym stanie.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie nagrody, wynikające z przyczyn leżących po stronie uczestnika.
6. Nagroda- tom mangi Król Wilków z powodu ograniczenia wiekowego może zostać przesłana tylko osobie pełnoletniej. W przypadku niepełnoletniego Uczestnika, który zajmie trzecie miejsce i nie ma możliwości wyboru innej mangi, otrzymuje on jedynie drugą z pozostałych mang.

IV Zasady konkursu i sposób wyłonienia zwycięzców

1. Zadanie Uczestników polega na odgadnięciu jak największej liczby tytułów mang, z których pochodzą fragmenty przesłane im przez Organizatora.
2. Każdy z Uczestników otrzyma od Organizatora 20 fragmentów pochodzących z różnych mang. Zostaną one przesłane w drodze wiadomości prywatnej na portalu Facebook do profilów Uczestników.
3. Zwycięzcami zostaną trzej Uczestnicy, którzy prawidłowo odgadną największą ilość tytułów mang. Uczestnik z największą liczbą poprawnych odpowiedzi zajmie miejsce pierwsze, drugi pod tym względem- miejsce drugie, trzeci- miejsce trzecie. Miejsce ma znaczenie dla prawa do wyboru nagród.
4. W przypadku równej ilości poprawnych odpowiedzi wśród najlepiej odpowiadających Uczestników, Regulamin dopuszcza wyłonienie przez Organizatora Zwycięzców w drodze losowania. W tym samym losowaniu ustalone mogą też zostać miejsca, które zajęli Zwycięzcy o równej liczbie poprawnych odpowiedzi.
5. Ogłoszenie Zwycięzców nastąpi na profilu Will Breakers na portalu Facebook w ciągu tygodnia od dnia zakończenia konkursu.
6. Organizator poinformuje Zwycięzców o wygranej poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook. Zwycięzcy zostaną poproszeni o podanie adresu w celu wydania im nagród. Wydanie nagród nastąpi poprzez przesyłkę pocztową. Możliwy jest też odbiór osobisty nagród w Warszawie.

V Postanowienia końcowe

1. Warunkiem przystąpienia w konkursie jest akceptacja Regulaminu.
2. Za naruszenie praw osób trzecich przez Uczestnika odpowiada Uczestnik.
3. W sprawach nieuregulowanych w Kodeksie przyjmuje się rozwiązania ujęte w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93).


Komentarze


INNE STRONY