MENU GŁÓWNE
CHAT
16 MARCA

Otokojuku na salonach!
Witajcie!

Niestety w dniu dzisiejszym nie mam dla Was żadnych rozdziałów, jednakże piszę ze sprawą, która może Was zainteresować :)
W tym miesiącu w Japonii, premierę mają 2 gry na platformę Playstation 3 - Sakigake!! Otoko Juku Nihon yo, Kore ga Otoko Dearu! oraz J-Stars Victory Vs.

Bohaterowie Otokojuku, Momo i Edajima, są w tym roku wyjątkowo zapracowani. Oprócz zbiorczego Victory Vs. zagramy nimi także w ,,Sakigake!! Otokojuku: Nihon yo, Kore ga Otoko de aru!". Japonia nie zapomniała o popularnej w latach 80' serii. Nie zapominamy i my- finał sagi ,,Kyoura Daiyon Kyousatsu" wkrótce pojawi się na naszej stronie.

Drugą grą o której chciałem wspomnieć jest J-Stars Victory Vs. Tytuł ten został stworzony w ramach obchodów 45-lecia Jumpa. Jest to crossover zrobiony przez Namco Bandai i przedstawiany jako „ostateczna gra Jumpa”. W trakcie rozgrywki będzie można wcielić się m.in w Toriko, Gona, Kenshina, Goku czy Nubego.

Warto podkreślić, że nie jest to pierwsza odsłona takiego crossovera. Poprzednikiem J-Starsów była gra Jump Ultimate Stars na Nintendo DS'a. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to właśnie ta gra obudziła w nas ( Naruciak, Skibiusz, Tomander ) uwielbienie do Shounen Jumpa, co zresztą widać w realizowanych przez naszą grupę projektach. O ile w przypadku Otokojuku nie ma raczej co liczyć na wydanie w Europie, to J-Stars wydaję się być pewniakiem do tego.

Poniżej przedstawiam postacie z naszych mang, które pojawią się w grze J-Stars:

Grywalne postacie

Beelzebub
Tatsumi Oga & Beel

Bleach
Ichigo Kurosaki

Dragon Ball & Neko Majin
Son Goku
Vegeta

Hokuto no Ken
Kenshiro
Raoh

Hell Teacher Nube
Meisuke Nueno

Jump Super Stars
Monkey D. Luffy
Naruto Uzumaki
Bobobo-bo Bo-bobo & Don Patch

Sakigake!! Otokojuku
Momotaro Tsurugi


Supporterzy

Bleach
Rukia Kuchiki

Kuroko no basket
Tetsuya Kuroko

Pyu to Fuku! Jaguar
Jaguar Junichi

Sakigake!! Otokojuku
Heihachi Edajima

Sket Dance
Bossun & Himeko & Switch


Osoby, które będą miały możliwość zagrania w J-Stars bardzo do tego namawiam. Wszystkich tych, którzy nie czytali jeszcze mang, z których to postacie się w niej pojawią, zapraszam do nadrobienia zaległości! ;) Jeśli komuś uda się upolować grę Otokojuku to bardzo bym prosił by się odezwał i podzielił swoimi wrażeniami.


Naruciak


INNE STRONY