MENU GŁÓWNE
CHAT

26 Maja

OnS dostaje oficjalne wydanie!
Siema!

Niedawno Wydawnictwo Waneko ogłosiło wydanie mangi "Owari no Seraph" w Polsce! Z tego powodu nasza grupa po prawie 3 latach, rezygnuje z prac nad tym tytułem.

W ramach naszego pożegnalnego prezentu, postanowiliśmy udeostępnić wam, zrobione wcześniej rozdziały 19 i 20. Chaptery te, oraz wszystkie poprzednie zostaną usuniete z naszej strony za tydzień, więc wszystkich którzy nie mieli okazjiich przeczytania - zapraszamy do lektury.

Namawiamy oczywiście równiez na zakupienie w sierpiu tomu 1 :)


Pozdrawiam,

Naruciak


AKTUALIZACJA- 2016-05-26
Dodano mangi:

Owari no Seraph 19
Owari no Seraph 20
KOMENTARZE
MNShadow -- Wednesday, June 8 2016, 11:10 pm

Dzięki za nowe rozdziały ale ja najbardziej nie mogę się doczekać nowych rozdziałów Hokuto no Ken. Mam nadzieję że nie będzie trzeba czekać kilku lat na nowy tom :)


Naruciak -- Thursday, June 9 2016, 09:19 pm

A historia Jagiego Ci się nie podoba?


Naruciak -- Thursday, June 9 2016, 09:24 pm

Tłumaczeń Hokuto no Ken mamy już 2 tomy do przodu. Jednakże rawy do tomu 6 są bardzo słabe a ja ostatnio nie miałem tyle czasu by to ogarnąć. W wakacje postaram się zrównać edycję z tłumaczeniami :) Jakby ktoś zdecydował się mi pomóc przy skanach, to jeszcze w tym miesiącu mógłbym wydać tomik.


MNShadow -- Friday, June 10 2016, 12:39 am

Historia Jagiego na razie nie jest zła (zobaczymy jak się rozwinie) ale kreska strasznie odpycha i tu jest duża wada tej mangi. Gdyby nie fakt że to manga "poboczna" Hokuto no Ken to bym raczej to nie przebolał. Jeśli chodzi o oryginał to dobrze że manga nie została "zapomniana" więc jestem już spokojny :) Dzięki i będę cierpliwie czekać a czekać potrafię. W końcu czekam na nowy rozdział Berserka który ma wyjść podobno w lato, nareszcie chciałoby się rzec. PS. edycją nigdy się nie zajmowałem więc się do tego raczej nie nadaję.


INNE STRONY