MENU GŁÓWNE
CHAT

30 KWIETNIA

NOWY PROJEKT NA WILL BREAKERS!
Hej!

Pewnie zastanawiacie się czemu na dacie dzisiejszej aktualizacji widnieje 30 kwietnia. Otóż aktualizacja była gotowa już ponad tydzień temu, a rozdziały wrzucone zarówno na naszego chomika jak i stronę. Powodem, dla którego zwlekałem z jej oficjalnym ogłoszeniem, był… Grashros. Bardzo chciałem by wśród dzisiejszych chapterów znalazły się również kolejne rozdziały tego tytułu, ale niestety do dnia dzisiejszego ich nie mam.

Czekając na ich otrzymanie, wczoraj niespodziewanie dostałem maila od Artemisa, wraz z tłumaczeniami do całego tomu nowego projektu. Widząc to, natychmiast zabrałem się za edycję 1 rozdziału tej mangi. Tytułem tym jest Hokuto no Ken – Rei Gaiden, jest to kolejna historia ze świata Hokuto no Ken, tym razem skupiająca się wokół Reia. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszego nowego projektu, a Grashros postaramy wydać w następnej aktualizacji. W sumie mamy dla Was 11 rozdziałów: 1 Slam Dunka, 1 Gaiden Reia oraz 8 rozdziałów klasycznej serii Hokuto no Ken (cały tom 8).

Przypominam, że wciąż pilnie poszukujemy tłumaczy oraz edytorów! Zainteresowanych proszę o kontakt: naruciak@will-breakers.pl
Nie pozwólcie, by tyle świetnych projektów stało w miejscu!

Nowy ranking:

Tłumaczenie:
1. Artemis 10 rozdziałów
2. Mela 1 rozdział


Edycja:
1. Naruciak 11


Zachęcam do czytania i komentowania! :)

Naruciak


AKTUALIZACJA- 2018-04-30
Dodano mangi:

Hokuto no Ken Rei Gaiden 1 Nowy projekt

Hokuto no Ken 63
Hokuto no Ken 64
Hokuto no Ken 65
Hokuto no Ken 66
Hokuto no Ken 67
Hokuto no Ken 68
Hokuto no Ken 69
Hokuto no Ken 70
Hokuto no Ken 71

Slam Dunk 137


INNE STRONY