MENU GŁÓWNE
CHAT

21 LISTOPADA 2011

NIE MA TAKIEGO... SLAM DUNKA!
Witam wszystkich!

Już od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy dla was bardzo miłą niespodziankę. Takową miało być rozpoczęcie projektu "Slam Dunk".
Pewnie się zastanawiacie dlaczego "miał być"? Otóż dlatego, że niespodzianka nam się nie udało i Slam Dunka nie będzie, przynajmniej na razie.
Planowaliśmy rozpoczęcie pracy od momentu do którego doszłą grupa "Kurosu-lame".Nasz edytor Monkey zdążył już poprawić i wyczyścić skany do tomów 2 i 3.
Niestety w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania tłumacza, nasz wkład włożony w udostępnienie wam tego tytułu zostało na chwilę obecną zawieszone.
Jeśli masz ochotę podjąć się tłumaczenia tej mangi to pisz na adres
tomander@will-breakers.pl.
Do współpracy zapraszamy również grupy skanlacyjne.

A teraz wracając do mang, które pojawiły się w dzisiejszej aktualizacji.
W tym miesiącu Trawek uraczył nas one shotem Tiger & Bunny, opartym na anime o tym samym tytule. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów tej serii!
Tak jak obiecałem, oddaje w wasze ręcę 3 rozdział Heromana i do czasu wznowienia projektu przez grupę angielską albo znalezienia tłumacza z języka japońskiego projekt zostaje wstrzymany.
Dodatkowo naszą grupę zasilił nowy tłumacz-John Doe. Już dzisiaj możecie zobaczyć próbkę jego możliwości w rozdziałach naszego nowego projektu Aqua.
AKTUALIZACJA- 2011-11-21
Dodano mangi:

Sakigake!! Otokojuku 7
Sakigake!! Otokojuku 8
Sakigake!! Otokojuku 9
Tiger & Bunny One shot
Samurai Deeper Kyo 96
Samurai Deeper Kyo 97
Samurai Deeper Kyo 98
Nozoki Ana 10
Nozoki Ana 11
Heroman 3
Aqua 7Nowy projekt
Aqua 8


Miłej lektury.


Pozdrawiam,
Naruciak

INNE STRONY