MENU GŁÓWNE
CHAT

BLACK CITY

Tytuły alternatywne: Two Keitas, Proto One, Jewel of Love, Keita Futari
Licza tomów: 1
Rozdziałów: 4
Status: Zakończona
Autor: Yasuhiro Kano
Ilustrator: Yasuhiro Kano

Tłumaczenie: Kaniya ( 1-4 )
Edycja: Naruciak ( 1-2 ), Miko ( 3-4 )
Korekta Miko ( 1-4 )BLACK CITY

Zbiór czterech one-shotów autorstwa Kano Yasuhiro.

Czarne miasto: Saijyou, zwykły licealista, jest zakochany. Jego wybranką jest koleżanka z klasy, cicha i zdystansowana Shimata, o której krążą liczne plotki. Młodzieniec nawet się nie spodziewa, jak bardzo to uczucie zmieni jego życie i światopogląd.

Dwóch Keitów: Keita to potomek rodziny od pokoleń wychowującej znakomitych zabójców. Jednak jego ojciec po śmierci żony porzucił dawne ścieżki i postanowił wieść spokojne, zwyczajne życie. Jednak nie sposób oszukać własnej krwi i dlatego Keita ma druga osobowość – śmiertelnie niebezpiecznego Tenjina, który zapieczętowany jest w jego umyśle…

Pierwszy: Hamada Ichirou to łobuz, sprawiający problemy w szkole i mający trudności z dogadaniem się z własnymi rodzicami. Poza tym jednak to zwykły chłopak, niewyróżniający się zbytnio z tłumu, szczególnie imieniem. Czy jednak aby na pewno…?

Klejnot miłości: Poznajcie Hiroakiego, maniaka gier, który naprawdę kocha bohaterów RPGów. Penwgo dnia nasz bohater postanowił złożyć wiele różnych gier w jedną, której główną bohaterką została wojownicza bogini Doris. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami! 

Tom 1

 

Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
INNE STRONY